| dotea_5137 a întrebat:

Sall, nu stiu ce-i cu mine in ultimul timp ma inervez foarte repede, prietenul meu de ex a pus niste poze cu mine care nu-mi plac pe un sait si am strigat la el foarte mult timp daca face ceva ce nu-mi place mie imediat ma inervez si in moment ce ma inervez imi vine nu stiu ce sa fac si cu greu ma abtin ca sa nu-i zic cuvinte "de bine,, nu stiu ce se intipla cu mine ajutativa va rog mult! mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Manne a răspuns:

Ori esti pe ciclu...ori ai o dereglare a hormonilor...ori ai nevoie de un psiholog!

2 răspunsuri:
| Alexa835377 a răspuns:

Ori esti la perioada, ori treci printr-un moment mai prost...

| Hugsandkisses2 a răspuns:

Eh mare chestie nu e ceva foatre graw,asta este, de fapt asa suntem toti crede-ma.], si eu sunt asa.dar nu cred ca avem o problemalaughing))))