| xIonutzu a întrebat:

am 15 ani si m-am apucat sa "trag de fiare" cum s-ar spune am 2 greutati una are 10 kg si cealalta tot 10 kg si nu prea stiu cum sa le folosesc sa dea roade am incercat sa stau drept si sa le ridic in sus si jos si s-a prins ceva dar nu prea mult ziceti-mi si mie feluri de exerciti cum sa imi dezvolt musculatura si muschi de la maini si abdomen si picioare pls dau funda tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Catalin970 a răspuns:

Daca vrei mai multe detalii add mess id: catalin_bucurean@yahoo.com