| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face muschi la 10 ani am 1, 46cm fac cate 50 abdomene pe zi, ridic greutati, vorbescb sa am muschi la maini picioare si un abdomen super. Puteti sa ma ajutati? Ma gasiti la id-ul cata_sukarul00.

Răspuns Câştigător
| WeedMan a răspuns:

Prietene lasa ridicatu greutatilor de la varsta asta ca rama de un metru si o caramidawinking. Cand vei trece de inaltimea de 1.70-1.75 atnci poti sa te apuci sa faci si muschi.Pana atunci ai putea sa faci flotari si abdomene.

4 răspunsuri:
| JustMe17 a răspuns:

Apuca`te de sport! Eu una sunt la JUDO si majoritatea baietilor au muschi:Xbig grin

| theGazetteVortex a răspuns:

Eu zic sa nu te apuci de chestii grele de la 19 ani, s-ar putea sa apara niste complicatii, mai bine faci sport normal, si de poti apuca de greutati si din astea de pe la vreo 13-14 ani.

| workout a răspuns:

Salut cum pot sa fac muschi la 15 ani