| ciprian2396 a întrebat:

SAll TPU happy am inceput sa fumez prin vara iar acum cand nu fumez toata ziua si aprind o tigare si am saliva cu putin sange de la ce poate fi? big grin Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Ia vezi ca poate ai probleme cu gingivita (sangerare a gingiilor), din cauza poate sa fie, ca doar nu esti fumator cu vechime mare sa spui ca ti-a afectat plamanii.Stai linistit si daca poti sa te lasi de fumat ar fi ok, mai bine mananci ceva bun decat sa dai banii pe otrava>

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

ă
Sunt sigur că e vorba de o problema cu gingivita.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cauze multiple, controleaza-te mai fa niste analize

| SimonaCristina a răspuns:

Poate fi gingivita sau problema pulmonara. Fa o radiografie pulmonara pentru siguranta. Sanatate!

| tomthecat a răspuns:

Ciprian, ai început să fumezi prin vară?
Şi vrei să mori la iarnă?!?

Te rog să fii RAŢIONAL (sper că eşti un om inteligent şi mai ales ÎNŢELEPT) şi să renunţi pentru totdeauna la această ţigară blestemată care te distruge încet dar sigur. Roagă-L pe Dumnezeu să te elibereze de acest viciu nenorocit.

http://tomisthecat.ro/......inuitoare/