| FreundundM a întrebat:

Am o problema, de cateva sampamani chiar o luna, nu mai am pofta de mancare. Deci, pot sta nemancat o zi intreaga, ametesc, mi se face rau dar niciodata pofta de mancare. Nu stiu ce am! Mananc, dar de nevoie nu de foame...Ce sa fac? Multumesc anticipat happy!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdiZone a răspuns:

Du-te consulta un doctor si eu zic sa nu te iei dupa oricine, sanatatea e pe primul loc! Funda?

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Tirileprotv.ro/stiri/csid/cum-sa-ti-faci-copilul-sa-aiba-pofta-de-mancare-un-nutritionist-iti-explica-de-ce-nu-trebuie-sa-i-dai-medicamente.html Sa mergi la un medic bun nutritionist si o sa te ajute sa recapeti pofta de mancare! Mananca macar o felie de lamaie cu zahar si iti va deschide pofta de mancare!