| Decebalul a întrebat:

Am un prieten care de fiecare data cand doarme trage vanturi. El spune ca nu se poate abtine. Ii vine dintr-o data sa traga vanturi. Nu mananca multa mancare consitenta in calorii si nu este gras. Are 12 ani si aproximativ 50 kg.
Ce ar trebui sa faca ca sa nu mai traga vanturi?
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xRainyDay a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Încearcă un dop.

Lăsând la oparte gluma, e şi normal, doar e copil.

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Ha ha ha n-ai ce face asta e natura frate!

| fetiscanadasfat a răspuns:

Daca are 12 ani clar...Ce sa mai vorbim! copiilaughing