| Sweete a întrebat:

Am visat aseara ca sunt insarcinata si ca am pus mana pe burta si am simtit mana copilului desi sunt constienta ca nu se poate. m-am speriat pentru ca nu ma gandesc deloc la asta! ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BBdragutza a răspuns:

Asta este doar un vis toti avem vise si frumoase si urate.Nu te speria nu este ceva de care sa ne fie frica! Daca de vise ne este frica atunci ce sa mai spunem de viata, ca ne este frica si de ea! Infrunta-ti fricile si treci victorioasa mai departe la urmatorul obstacol fiindca viata ne rezerva multe surprize iar din surprizele neplacute noi trebuie sa le face placute! Sper sa te simti mai bine si sper ca te am putut ajuta!

1 răspuns:
| auroraa a răspuns:

Nimic nu se intimpla, totu' e ok...eu am visuri si mai stranii, cu mult mai stranii