| ionutmit a întrebat:

as dori sa va intreb din ce este.formata sperma scuze daca m-am exprimat gresit. fundita la raspunsul castigator

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FuNNy121431 a răspuns:

Salut! Sperma este formata din diferite minerale si vitamine. Ea contine calciu, protein, magneziu, fosfor, vitamine B12. Sperma contine substante benefice organismului.

Funda?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat