| Stefanita20 a întrebat:

..

As vrea sa intreb o fata daca vrea sa fie cu mine...

Cum sa o intreb?

Funda pentru raspunsul castigator...

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

In primul rand ataco subtil, apeleaza la prieteni sa-i deschida ochii spre tine, zambeste-i, vorbeste-i frumos, glumeste cu ea apoi iti iei inima in dinti cumperi un trandafir rosu, si-i zici ca acesta simbolizeaza pretuirea ta pentru ea si ca iti doresti sa fie prietena ta! Multa bafta!

| Takocska a răspuns:

Spune-i sincer e cel mai bun lucru pe care o poti facehappy si asta o sa si aprecieze de sigur daca e o simpatie intre voi daca nici nu prea vorbiti atunci cum a zis si superdorex asa da daca ati vorbit de multe ori spune clar ce simti fata de ea o sa aprecieze treaba asta ca ai curaj ca nu faci asa ca vrei sa afle de treaba asta ajutorul unui prieten. spune-i clar asta e cea mai buna metodahappy

Răspuns utilizator avertizat
| ionutmystic a răspuns:

"Vrei sa fii cu mine?"