| liceu a întrebat:

as vrea si eu sa fiu mai inalta. ma puteti ajuta? daca stiti ce trebuie sa faclaughing. funda.

mersi anticipat:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| denis987 a răspuns:

Salut.Ca sa te inalti trebuie sa practici baschetul sau handablul(eu fac handbal si pot spune ca mam inaltat rau de tot).Ar fi bine sa te duci si la inot inainte. Funda?big grin

5 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Pentru a crește în înălțime mai repede trebuie să îți alegi un sport dintre: handbal,înot, baschet. happy Sportul este sănătos, și pe lângă asta crești în înâlțime.

Succes!

| Konata a răspuns:

Buna, cel mai bun sport este inotul si handbalulk, in rest, trebuie doar sa astepti ca timpul sa te mai inaltehappy
Succes!

| l1feincolor a răspuns:

Practica inotul,.sau baschetul, si mananca fructe si legume laughing)
Sper ca te-am ajutat :X

| CrazyMofos a răspuns:

Buna. Poti practica baschet, handbal, inot si mananca sanatos. SPer ca te-am ajutat.

| AdyTzzu11 a răspuns:

In general sportul te face sa cresti. du-te la handball. am eu niste prietene care au in jur de 1, 70 - 1, 80 si chiar si mai inalte