| LoveYourEyes a întrebat:

Azi am luat de la farmacie o crema antiacneica "Eritroacnol" As vrea pareri.Ati mai folosit-o? A dat rezultate? Sau am dat banii degeaba? sad P.S.: Nu am prea multe cosuri..cateva..plus ca am si puncte negre big grin Funda! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lovwly a răspuns:

E super buna crema. am folosit-o si eu si a dat rezultate in cateva zile de alpicare dimineata si seara. Dar daca nu ai prea multe cosuri eu zic sa o mai amani putin pana apar multe si chiar ai acnee. Pentru ca daca o vei folosi de acum atunci cand chiar va fi nevoie de ea nu isi va mai face efectul pentru ca vei deveni "imuna". Succes! Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă cremele, îţi fac mai mult rău decât bine!
Îţi recomand să foloseşti mai bine o mască pe bază de acid salicilic, sau dacă nu tinctura de propolis dă rezultate foarte bune, foloseşte săpunul cu sulf, usucă coşurile.
Te pup!