| xIonutzu a întrebat:

azi mi-a fost cam rau toata ziua nu am pofta de mancare si sunt tot timpul obosit dc oare pls dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Estera123 a răspuns:

Simptomele sunt specifice mai multe probleme, asa ca nu te pot sfatui decat sa iei niste Magne B6, sa mananci fructe si sa nu mai fi foarte stresat.

| DNSK a răspuns:

Anemia, tulburarile tiroidiene, lipsa de vitamine sau minerale, stresul, alergiile alimentare sunt cateva din multiplele cauze ce pot determina inapetenta si oboseala. Dormi mai mult si mananca sanatos, iar daca starea de rau persista, mergi la medic.

| Criiistinutsa a răspuns:

Incearca sa faci o baie calda sa bei un ceai si sa te culci. happy