| Cristi2378 a întrebat:

De cateva luni nu am poftă de mancare, ma simt putin obosit, iar de câteva zile a inceput sa ma doara cate putin stomacul.Pot sta si 1 zi intreaga fără să mănânc. Oare am cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Dintre toate bolile posibile, tocmai la cancer te-ai gindit?
Fiindca ai probleme de cateva luni, indicat e sa te duci sa te vada un medic.

| oz_1736 a răspuns:

Nu. Dar poti face ulcer perforat. Doare de ai sa-ti doresti sa mori