| BanNalL a întrebat:

cam de 4 zile am mana si piciorul stang amortite, piciorul nu mereu doar cate o data nu stiu stiu poate o sa para ciudat dar parca se muta de pe un picior pe altul de exemplu acum 5 min stangul era amortit acum m-a luat dreptul mai rau,si m-a lasat stangul,sunt foarte ingrijorat sad PS:am uitat sa mentionez ca dupa fiecare masa am o stare de greata nu foarte puternica si o ameteala destul de intense nu imi lipseste apetitul, ba chiar e foarte intens, dar dupa o anumita cantitate de hrana imi vine sa borasc hellppp imi este foarte frica mai ales de parte cu amorteala maini stangi...a da era sa uit nu am mentionat ca am doar 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Se pare ca esti la pubertate(devii barbat), totusi mergi la medicul de familie, el este in masura sa-ti puna un diacnostic.Multa sanatate!

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un medic.Aici primesti doar sfaturi nu si tratament.

| FabianelSHAF a răspuns:

Salut! Cel mai sigur e sa te duci la medicul de familie el iti va zice ce sa faci si din ce cauza este. Pa sad

| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu informatii despre problema pe care o ai.

http://www.topmedica.ro/blog/amorteala-si-durere-la-maini/.

Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)