| BeatTheASS1234 a întrebat:

De cateva saptamani, daca nu chiar luni tot am niste probleme ciudate cu piciorul stang: degetele de la picior sunt usor amortite, nu se simte daca nu fac nimic dar daca le misc sau le ating intre ele se simte ca sunt cam amortite; mai ales cand stau in pat imi simt piciorul mai greu, nu stiu cum sa explic, se simte ca si cum nu ar fi circulatia sangelui bine in el si daca depun efort fizic imi simt tot piciorul usor amortit si mai greoi.
E cam greu de explicat, in concluzie mi-l simt usor amortit ca si cum l-as strange cu ceva si nu ar mai circula sangele bine in el.
PS: Unii mi-au spus ca e de la sira spinarii care apasa pe nervi (Eu am sira spinarii cam indoita spre stanga din cauza faptului ca sunt programator de 2 ani si din cauza asta stau cam 6-8 ore pe zi intr-un scaun in fata calculatorului si am rusit sa imi deformez coloana.
Deci de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alll3x a răspuns:

Du-te eventual la un doctor mai aspecialist fa-ti niste analize si o rediografie