| larikis a întrebat:

daca continui sa faci aceste exerciti, scapi si de celulita, la picioare? nu ca am multa, cine stie ce dar am un pic si nu vreau mai incolo sa am mai multa, vreau sa, scap acum, de ea!

deci priviti in acest video! e voi ce credeti, pot scapa de celulita, prin, acest exercitiu?

http://www.youtube.com/watch?v=REY2HPuVHis

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| smashboy a răspuns:

Desigur ca poti scapa dar iti trebuie vointa.Mai bine du-te la o sala de culturism si fitness si iti arata instructorul ce sa faciwinking