| Alexandru2005 a întrebat:

Sall TPU, de o săptămâna uneori când respir simt ca nu iau destul aer și simt un disconfort la piept cand respir, adică îmi vine sa trag Aer adânc in piept într-una va rog ajutați-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Fa un consult la pneumolog si o radiografie pulmonara

| anonimg a răspuns:

Ar trebui sa practici un sport pentru dezvoltarea plamanilor.
Alergat, bicicleta, sala, orice.
Trebuie sa te vada si un medic.