| jumpno a întrebat:

De o vreme incep sa imi lacrimeze ochii brusc. Stateam in pat linistit si imi lacrimau ochii si odata cand am iesit afara brusc iar au inceput... Vederea mea este foarte buna si nu e pe sistem nervos. Imi puteti zice dc si sa imi dati un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ai aer conditionat?

| Roza_Cataleya_1995 a răspuns:

Ori te-a tras curentul, ori ai herpes la ochi ( nu ii stiu denumirea medicala) exact asa a patit prietenul meu a fost la spital si i-a dat un unguent cu care sa isi dea la baza ochiului