| EmmEmma a întrebat:

imi poate spune cineva cum sa scap de grasimea de la barbie cel mai bun remediu primeste funda si un vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ÎngerCretin a răspuns:

1 ) Mananca regulat
2) Nu exagera cu dulcurile
3) Cu cat te ingrasi mai mult cu atat iti creste ''gusa''. Grasimea de pe burta este redusa mult mai usor de cat cea de pe gusa.

2 răspunsuri:
| ingerdraq a răspuns:

Grasimea de la barbie poate fi "gusa" si poate fi provocata de o "boala" si poti scapa doar cu ajutorul medicului.

| Adrianetc a răspuns:

Sport? -_-