| KittyLoveBastet a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum sa scap de cosuri? Nu cu creme de la farmacie, ci remedii naturiste facute acasa. Cat mai repede, caci trebuie sa ma duc la ziua prietenului meu. Cel mai rapid si mai simplu remediu primeste funda!

Răspuns Câştigător
| DeeaLove08 a răspuns:

- te dai pe fata cu felii de castraveti
- te dai pe fata cu aloe vera
- sucul de lamaie
- amesteca iaurt cu tarate si te dai pe fata
- ceai de galbenele
- spala-te pe fata cu sapun antiacneic

5 răspunsuri:
| Carla_2571 a răspuns:

Buna! am citit pe site-ul stopacnee http://acnee.info/ niste remedii naturale dai la remedii traditionale si acolo iti da 10 remedi traditionale pentru acnee.si gata! In fine mai cauti tu pe acolo.Pa! multa bafta

| nonny50 a răspuns:

Sex! fundita? big grin

| Zmeura a răspuns:

Buna:* si eu am avut aceiasi problema dar am folosit cei de musetel si mei trecut intr-o saptamana. E foarte usor nu-ti trebuie mult ceai jumate de cana e de ajuns ia o bucat de vata nu prea mare si bag-o in cei dupa aia storceo putin si tamponeaza lasa ceaiul pe fata vreo 5-10 min si dupa aia spalate cu apa pe fata fara sapun si gt. Poti face asta de cel putin 1 pe zi sau de 2 ori odata dimineata odata seara.

| InoTkd95 a răspuns:

Stii, nu iti pot trece foarte repede. Unele leacuri dureaza si 2 luni. Eu iti propun ca pentru o zi sa folosesti fondul de ten.

| DivaAnkutzz a răspuns:

Fondul de ten mai mult strica fata! daca te dai cu fond de ten de mica o sa-ti apara bube mari pe fata care nu poate fi indepartate decat prin intermedia unei operatii estetice! in plus cand te dai cu fond de ten tenul arata neplacut... te sfatuiesc sa te dai cu spirt asa fac eu...este cel mai rapid remediu facut acasa. A, si nu uita sa te speli cat se poate de des pe fata!