| Attack619 a întrebat:

La inceputul verii mi-am rupt piciorul si acum o luna si ceva mi l-am scos din ghips. Problema este ca parul de pe el a ramas mai negru decat la celalalt si arata ciudat. Intrebarea mea este: trebuie sa ma dau cu ceva pe picior ca sa se mai deschida parul la culoare sau isi va reveni singur? Va rog ajutati-ma, dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Hmm decoloreaza-l cu apa oxigenata, sau (mai tampesc) epileaza-ti parul de pe ambele picioare ca sa creasca de la inceput... oricum, mai bine asteapta sa-ti zica si altii raspunsuri.

1 răspuns:
| Trandafirulpasiunii a răspuns:

El isi va reveni singur. Pentru ca vara parul se mai deschide la culoare iar iarna el se mai inchide la culoare deoarece el a stat mult in ghips nu a apucat sa isi schimbe culoarea. O sa isi revina. Sper ca te-am ajutat. Funda?