| adelyna0101 a întrebat:

stiti vreun tratament(care sa functioneze)impotriva acneei si a pistruilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Buna pentru acnee si pistrui iti recomand sapunul cu sulf fiindca asa mi-a zis si dermatologul happy Pentru mai multe informatii, citeste si celelalte raspunsuri ale mele (ai ceva de cautat).

2 răspunsuri:
| SilviaStefan a răspuns:

Pentru acnee, eu am folosit la recomandarea doctorului produse pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation si am scapat de acnee si puncte negre.

Ti le recomand.

| LiviuVladut a răspuns:

Sfatul meu e sa consulti un medic pentru ca eu am incercat multe tratamente impotriva cosurilor si unele foarte costisitoare si degeaba. Daca nu mergi la doctor atunci iti recomand sa te speli cu dave p fata de cateva ori si trece. si eu am avut acnee si a trecut in totalitate. cat despre pistrui, nu stiu nimic