| mennenspeed a întrebat:

SAll TPU! Sunt din CLUJ. C-am cat ar costa o otoplastie? As dori sa stiu pretul aprox. Dar Clinica sa fie din CLUJ!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Http://www.estheticon.ro/......luj-napoca http://www.medestet.ro/ poate ai vrea sa te uiti si la asta :))) http://www.youtube.com/watch?v=ehC6ohpgPc8.Scuze daca intreb dar...ce defect ai la ureche ( ca si eu am unul si poate avem acelasi lucru :))) :p )Bafta!

| mennenspeed explică (pentru Bris):

Am urechile departate de captongue

| Bris a răspuns (pentru mennenspeed):

Ooooo....am inteles mda ...nu avem aceiasi problema laughing).

| mennenspeed explică (pentru Bris):

Dar tu ce ai:S?

| Bris a răspuns (pentru mennenspeed):

Paiilaughing nu stiu exact cum se numeste...dat la nurechea dreapta pavilionul mi-e lipit si pot face operatie( estetica) doar la 14 ani ( pentru ca doar atunci se dezvolta complet corpul pentru ca acum am riscul ca in timpul operatiei doctorul sa imi atinga un nerv si sa raman paralizata intr-o parte straight face daca gasesc o poza sau un nume cu anumita...''problema '' pe care o am o sa scriu laughing.

| mennenspeed explică (pentru Bris):

Aflasi pozalaughing?

| Bris a răspuns (pentru mennenspeed):

Nu...laughing