| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As dori sa-mi recomandati si mie o clinica de ginecologie sau un doctor in Bucuresti.Doresc sa fac un avort si vreau sa stiu pretul cu tot cu consultatie si toate cele.Cat costa totul si cu anestezie totala? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| crynys a răspuns:

Citeste aici
http://www.unica.ro/......10236.html

2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Marie Stopes International este o organizatie care ajuta femeile in rezolvarea problemelor lor sexuale si de sanatatea reproducerii inca din 1976.
Serviciile fundatiei se bazeaza pe filosofia vizionara a Dr. Marie Stopes ce dateaza inca de la inceputul secolului 20. http://www.mariestopes.ro/

| LaraClarice a răspuns (pentru doctoressa):

Maria Stopes nu recomand nimănui. Aveți acolo o doctorita care nu știe să citească o ecografie. Ați avut o pacienta cu avort spontan și i-ați spus că e pe moarte din cauza unei hemoragii.
Tarifele sunt ridicate, prea mari in raport cu calitatea serviciilor. I-ați dat trimitere la urgente, unde a aflat in cele din urmă că e vorba de un avort spontan. Aveți norocul că nu a acționat în instanță.