| Andrutza_9535 a întrebat:

..
va rog foarte mult sa ma ajutati cu ceva
cand imi fac nevoile am o senzatie de urinare incompletasad
Acum cateva zile am fost foarte surprinsa cand am vazut o pata mica de sange pe chiloti. Tin sa mentionez ca asta s-a intamplat intre perioadele de menstruatie. Si imi mai curge si o secretie alb-galbuie.cam abundetacrying(. Plizz, help me...sunt speriatasad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| morena a răspuns:

Du-te neaparat la un doctor! Sau vb neaparat cu mama ta!

1 răspuns:
| Diascumpika a răspuns:

Nu ai menstruatie?