| FeTizZa a întrebat:

Sall. va rog sa ma ajutati cu o parere. am de cam 2 saptamani o mancarime in zona genitala. Nu am probleme nici cand ma urinez, iar mancarimea nu e foarte grava, adica in timpul zilei cand am altele de facut chiar uit de ea...de abia seara cand ma pun in pat o simt.iar at cand ma spal mancarimea chiar dispare pentru cateva ore bune. nu mi se pare sa fie chiar asa de grav si as avea nevoie de un tratament naturist, pentru k nu vreau sa ajung la ginecolog..va rog ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Feminelle, de la oriflame!

| Niiiicu a răspuns:

Buna,ai putea sa faci o infuzie cu busuios si sa te speli cu ea, iar mancarimea poate fi si de la caldura, mai patesc si eu din cand in cand, e posibil sa te irite si lenjeria. sper sa scpai de aceasta problemawinking

| kitty00 a răspuns:

Faci baita cu ceai de coada calului.big grin sau orice ceai dar sa fie negru.in rest sa te dai cu nizoral de fiecare data cand faci baita.

| 拉维尼亚 a răspuns:

E imposibil sa te urinezi! laughing