| youhotzumen2 a întrebat:

Salll o intrebare mai tampita m-a intrebat un coleg de pe a 6 de ce poate veni sperma daca nu ti s-a rupt ata e poibil e nu stiu daca se poate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Ata n-are legatura cu sperma;" ata" se poate rupe treptat, cedand putin cate putin sau dintr-o data, in functie de mai multi factori.

| Andreiokapii a răspuns:

laughing) LOL Ce intrebare laughing)