| CristinelAndrei a întrebat:

Rog raspuns la o intrebare pentru un prieten de-al meu care ma dispera. Daca te masturbezi prea mult. pot sa nu mai ai sperma? stiu ca este o intrebare tampita. i-am spus si eu dar vrea neaparat sa afle.

13 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Si prietena aia a ta este dreapta sau stanga?

| Raul1510 a răspuns (pentru Supps):

Cred ca e dreapta. e cea mai folosita rolling on the floor

| Rotciv a răspuns:

Nu are cum sa ramana fara spermahappy.Mai ales din masturbarehappy. Spune-i sa fie linistit din acest punct de vedere.Si 2 la mana propune-i sa-si gaseasca o prietena! e mult mai frumos sexul decat masturbarea. Sper ca s-a lamurit.

| fedot a răspuns:

Prea mult nu cred ca are cum, decat daca nu o face continuu cand maninca/doarme/merge nu stiu ce mai face.nu stiu cum vine, dar stiu ca sperma se "reinoeste" la o oarecare perioada.de asta si avem testiculele pentru a produce sperma.

| karinamark a răspuns:

Sa se inspire din seria ''american pie '' sigur o sa afle laughing

| CristinelAndrei explică:

S-a linistit in sfarsit dupa raspunsurile voastre.va multumeste laughing multumesc si eu ca a-ti raspuns si nu ma mai dispera

| CristinelAndrei explică:

Daca cititi intrebarile mele veti observa ca am prietena.asa ca nu e vorba de mine.rautaciosilor oh go on

| claudiu89 a răspuns:

Cat timp are testicule, adica nu-i castrat o sa aiba sperma laughing

| kobra12 a răspuns:

Banuiesc ca ala esti u

| StyLLeZoR a răspuns:

Prietenu ala a tau nu esti cumva tu?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ramane fara sperma, dar se reduce concentratia si rapiditatea cu care ajunge la orgasm cu fiecare masturbare.

| tpucristian a răspuns:

Ca sa stiti si voi omul are cum sa ramana fara sperma daca o face de mai mult de 5-6-7 ori pe zi poate muri ...si 2 la mana sperma este calciul deci...no calciu no sperm no life Fundabig grin

| Krs_6001 a răspuns:

Nu exista ''sa ramai fara sperma''. Masturbarea este necesara in adolescenta pentru dezvoltarea armonioasa a personalitatii si comportamentului sexual. Excesul de masturbare duce la probleme de libidou, erectie sau ejaculare.