| Andreeaioan115 a întrebat:

Salut,1.63 si 52 de kg ma pot considera slabuta-normala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E o greutate destul de potrivita.E OK.
Zi faina sa ai!

| RAY a răspuns:

E o greutate foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exagerat de obsedata de greutatea ta mai esti. Numai intrebari de genul ai. Ai probleme cu capul nu cu greutatea.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai drepate. Dar daca ei ii pasa foarte mult de modul cum arata si ii pasa ce zic ceilalti din jur despre ea, nu ai ce sa-i faci. straight face

| nirocino a răspuns:

Da, e ok! Bafta!happy

| Louys a răspuns:

Esti ok.

| MULLER96 a răspuns:

Depinde cati ani ai?

| Ruski a răspuns:

M-am cam saturat sa vad intrebari de genu'. Nu avem de unde sa stim acest lucru. O persoana cu 52 de kg poate arata mai bine ca una cu tot 52 de kg. Daca te uiti in oglinda si iti place ce vezi, e bine. Nu mai tot puneti intrebari prostesti.