| Wordofthat999999 a întrebat:

A existat ca un barbat sa nasca? Intreb de curiozitate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| RAY a răspuns:

Da,este posibil, datorita medicinei moderne

| sierra1 a răspuns:

Contradicție între noțiuni: una o exclude pe alta (dacă naște nu e bărbat dacă e bărbat nu naște)

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu unul ci multi. Cu precizarea esentiala ca absolut toti erau barbati trans deci s-au nascut de sex feminin si inca aveau organele reproducatoare feminine la locul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transexualii devin legal barbati, deci da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isus hristos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, bărbaţii nu sunt capabili de aşa ceva.
Mă întreb, oare de unde îţi vine curiozitatea asta? laughing)

| ibaal a răspuns:

Aia care si-au facut schimbare de sex laughing
legal barbati, dar, inca aveau organele reproductive femeiesti!

| BBJHHRUGs a răspuns:

Da. Thomas Beatie... (pe cale artificiala) fertilizare in vitro si ghici ce? femeile sunt moarte dupa el.
Se spune ca visul femeilor este acela ca si barbatii sa nasca.
asta daca nu esti cumva femeie happy

| gothicbat a răspuns:

Din punct de vedere biologic e imposibil.

| djciupi a răspuns:

Nu!