| ღДℓἷʂմƙᾄღ a întrebat:

Ce intentii poate avea un baiat de 16 ani cu o fata de 13? intreb de curiozitate. Si inca ceva. Ce intentii poate avea un baiat sau mai bine spus barbat de 23 de ani cu o fata de 14?

36 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Cel de 23 de ani vrea sa fie el cel care deschide conserva, iar cel de 16, depinde, daca e genul de gagicar macho, probabil ca acelasi lucru.

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Deci care alegi ..aia de 13 sau aia de 14?rolling on the floor

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Ce tot eee pe aici laughing)? Zii direct raspunsu. Daca nu mai bine vbm prin mesaje, ca facem un spam aici laughing

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

May eu sunt aia de 13, si aia de 14 e varamea.

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Uuuu micuta de tine rolling on the floor

| Pimpux a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Ala de 16 ani mai timid, dar ala de 23 - clar vrea sa bage mana la caldura - desi intra sub incidenta coruperii de minori. problema lui

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Te bat rolling on the floor Ii pun pe astia de 20-27 din cartier sa te bata rolling on the floor

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Uuuuuu pui pe taticu tau sa ma bata la fundulet?laughingUuu uite ce se enerveaza micuta asta

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Dude da tu cati ani ai laughing)? 10?

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Eu am doar 5 ani, te rog fumos sa nu te iei de mine ca mami este langa mine laughing...da cam cat crezi ca ama. dragalasa mica ce esti. micuta sarcastica tongue Vrei o bombo?

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Mah da tu cat de prostuta si inocenta ma crezi laughing))? Te pomeni ca`s o bebelusha

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Da nu te cred proasta doamne fereste ...eu incerc sa glumesc cu tine happy..hai sa revenim la subiect ...inocenta micuta ce esti tu..nu mai esti bebe acum esti bebemare acum.uuu micuta de tine

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Auzi hai sa ne certam pe mess laughing) Ca imi vine sa injur da pe urma mie ca ma raportezi puppy dog eyes

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Eeee las ca nu te reportez micuta mica micutica micutica mica mica mica mica mica ce esti tu. dragalasa mica ai si tu adresa de messenger? ti-a facut mamica? uuuu dragalasenie mica

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Inceteaza odata.

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Gata sad sorry sad scuze sad

uuu ce cret prost avem aici? oare este facut din greseala? uu cat de cret este prostu asta.
Chiar is prost scuze sad

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Tu ai zis-o nu eu rolling on the floor Macar recunosti.

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Apai normal..ca asa un prost ca mine nu ar trebui sa existe pe planeta asta..consum aeru de degeaba smug ...stai vreau sa fac si o gluma pe seama mea ..doar ca ma baneaza astia sad. Daca nu ma ieri ma duc afara si dansez gol pana ma ierti smug

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

WTF is wrong with U? Nu fa asta! Doamne ce-i in capu tau? Dovleci stricati facuti seminte? Te iert, doamne ce om, de parca te-as vedea dansand, dar oricum mai bine nu rolling on the floor

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Eeee tu chiar vrei nebuno smug zi de unde esti sa iti arat ce dansuri iti bag smug

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Te pomeni ca esti striper rolling on the floor))))) SI NU VREAU SA TE VAD DANSAND.

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Eeeee te-ai dat de gol ca vrei ..nebuno ce esti rolling on the floor deci zi de unde esti laughing

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Ti-am lasat mesaj laughing

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Ai primit vreun msj? ..ca la mine arata ca ii trimis da la tirmise apare un rahat:l

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Cica rahat mia inlocuit fraierii cuvantu.K.K.T.rolling on the floor

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Nu mi-a aparut laughing In fine de unde esti?

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Si ani ai cati ai spus ca ai?happy ----> Scuze inca odata smug

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Ce mm are siteu asta? nu imi apar raspunsurile rolling on the floor deci sunt din Suceava

| MrPink a răspuns:

Sex si iar sex desigur

| ombladon a răspuns (pentru MrPink):

Si sex in timpul pauzelor dintre sex si sex

| Secret1308 a răspuns:

Depinde foarte mult de fata, daca e genul mai matura sau ma rog cat de matura poate fi la varsta asta nu stiu, dar are prieteni mai mari probabil ca baiatul vrea sa o cunoasca sa o accepte in grupul lui sau poate chiar mai mult. Daca e genul mai copilaroasa si care are doar ea impresia ca e mare si tare probabil intentia sa o prosteasca si sa faca putina caterinca de ea, deci depinde de fata, parerea mea.