| HayateRA a întrebat:

Salut!
Această întrebare este adresată persoanelor din București ce-au mers la psiholog. Aș dori niste recomandari din partea voastra... dacă știți un cabinet bun de psihologie (de preferat să se afle în sectorul 2). Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

As recomanda mai degraba RoMedic pentru intrebari de gen. La noi inca se poarta sa faci haz de psihologi, etc.

| dinaprilie a răspuns:

Waste of money

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Orice psiholog e bun. Ai încredere!winking Funda? big grin

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Te pot ajuta eu cu ceva? happy Dacă da, cu cel mai mare drag. happy