| lakesan a întrebat:

Salut. Acum 1 saptamana mi-am cumparat un laser puternic cu lumina verde si din greseala lumina a intrat in ochi si de o saptamana vad 3 puncte oriunde ma uit cu un ochi. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nimic deosebit, doar roagă-te să nu-ți fi afectat retina ireversibil

https://stirileprotv.ro/......laser.html

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai baiete, din greseala nu intra nimic in ochi, ci intentionat!

Nu ai patit nimic, odata ce esti aici pe forum si ne scrii, deci vezi foarte bine!

Du-te ca te culca acum, ca nu mai vezi bine din cauza oboselii!

| SaOCorectamPeVioletta a răspuns (pentru Violleta2022):

Omul are o problema cu ochii si tu il trimiti la some? Ce fail de raspuns

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai putea face decat sa mergi la medic

Răspuns utilizator avertizat