| Alexandru1323 a întrebat:

Salut. Acum 5 luni jumatate m-am apucat de sala iar totul merge bine. As dori un gainer foarte bogat in proteine si carbohidrati la un pret accesibil care sa dea roade. Vreau ca acesta sa ma ajute sa imi iau o parte din nutritii din praful acela pe care-l amesteci cu lapte, pentru ca in unele zile nu ating minimul de proteine si carbohidrati si stiu ca nu este bine. Ma gandeam la GFX-8 Protein Gainer. Este bun? Daca aveti o recomandare mai buna, v-as ruga sa ma ajutati. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lua gainere, tampenii. Ia proteine si atat, gainerele nu au vitamine, minerale etc. Scrie acolo dextroza, adica tu bagi pe gat direct glucoza care iti largeste venele la stomac ca se absoarbe instant si iti pusca glicemia. Ia proteine si mananca bine