| Epicalix a întrebat:

Acum câteva zile m-am trezit cu o durere insuportabilă sub coaste în partea stângă. Această durere s-a diminuat în 2 zile şi nu am nici un fel de simptome afară de durere(această durere apare atunci când fac efort). Acum când masez locul respectiv se simte mai tare decât restul abdomenului(circa 5 cm). Urmează să fac şi o vizită la doctor dar vreau să ştiu la ce mă pot aştepta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| uanna29 a răspuns:

Nu iti pot da un sfat...du-te la doctor asa este cel mai bine si cred ca ma voi duce si eu pentru ca..mda am aceeasi problema dar nu am luat in serios...

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca te doare atunci cand faci efort posibil sa fie splina ai suprasolicitato si asta se intampla cand faci prea mult efort intr-un mod haotic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probleme cu fierea.