| Gabriel2007 a întrebat:

Salut, acum chiar am o problema serioasa.
Eram pe afara si efectiv unul care e gen boschetar, omu n-are casa m-a atins pe geaca, pe umarul stang, eu n-am atins deloc partea aia a gecii de atunci, acum am ajuns acasa, am spalat toate hainele, e ok cum am procedat? Chiar imi e foarte frica acum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai ceva probleme psihice.
Microbi exista peste tot.
Asa ca nu ai de ce sa-ti faci probleme doar din atata lucru.
Stau si ma intreb cum te-ai simtit in acea perioada de pandemie, daca acum faci atata caz.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa-ti fie frica?
In autobuz nu circuli, la scoala nu mergi, nu atingi bancile din clasa, sau tabla, usa samd?
Alea sunt chiar mai murdare decat decat o simpla atingere a unuia de pe strada.

| dullcat a răspuns:

E ok, dar ar trebui sa stii ca nu e nicio diferenta intre acel boschetar si toti ceilalti straini de care te atingi zilnic, nu mai zic de locurile in care te asezi cu pantalonii, barele de care te tii, manerele de la usi etc.Te-ai imbolnavit vreodata cu vreo bacterie? De ce esti asa de speriat ca de bombe?

| Catrice a răspuns:

Ai luat deja tbc și cancer ca ai trecut pe lângă el, posibil și HIV care a trecut prin haine sau sifilis, eu zic să-ți scrii testamentul ca cine stie

| johnnny123 a răspuns:

Ți-am mai spus eu de multe ori... DA, ai dreptate, ai o problemă serioasă. Dar este de natură psihică.

| ReddY25 a răspuns:

Nu îți mai face filme aiurea

Răspuns utilizator avertizat
| DrMihailoviciS a răspuns:

Sa ma ierte controlori de pe TPU, dar ce naiba are generatia asta?! Bre, in toti anii de medicina pe care i-am facut, stiu precis ca daca te atinge un biet sarman de geaca nu vei putea lua vreo boala contagioasa! Trezirea!