| mariuscool23 a întrebat:

Acum o luna mi-am rupt mana pe terenul de fotbal. Nu a fost chiar asa de grav deoarece nu s-a deplasat osul si nu a trebuit sa ma opereze. Mai am de stat inca o saptamana si putin dar dupa ce il dau ghipsul jos vreau sa ma duc la sala dar nu stiu daca m-am recuperat complet.
Daca puteti sa-mi dati niste sfaturi as fi recunoscator.
P.S: Am 16 ani iar doctorul mi-a spus ca inca sunt in crestere

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Gabriel_Marian_1999 a răspuns:

Nu poti sa te duci la sala decat peste 2 luni jumate ca dc te duci de pe acuma o sa-ti rupi mana iar