| Marcu_Rares_1905 a întrebat:

Salut,acum o săptămâna mi-am scos firele si mi-a rămas jumătate de fir in piele si daca trag de el ma ustura si nici nu iese. Ce este de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te intorci la medicul sau asistenta care ti-a scos firele si-i spui ca a mai ramas unul. Este datoria lor sa-ti scoata tot si sa te dezinfecteze.

1 răspuns:
| ibaal a răspuns:

Mergi sa scoata si ce a ramas! happy