| Ionutmarian6868 a întrebat:

Salut.
Acum un an m-am lovit la sanul stang si mi-a iesit o galma, eu sunt baiat...si mi se pare ca si in dreapta am ceva tot la san...si mi se pare ca chelesc gen in jumatea capului sau in crestet ceva de genu sau sunt eu paranoic sau am un vartej si am si cam slabit in ultimul timp.Pot face cancer? Am 14 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 14990391 a răspuns:

Nu conteaza varsta pentru a te imbolnavii. Sfatul meu este sa le spui parintilor si ulterior sa consulti un medic. Poate fi si ceva paranoic deoarece frica si stresul te poate face sa te gandesti la tot ce este mai rau. Dar cel mai bine este sa consulti un medic specializat