| aalyn21 a întrebat:

Acum vreo 3 saptamani in timp ce eram la un concert am simtit ca un val intens de ameteala.De atunci pana acum inclusiv am ramas cu o ameteala usoara la cap si cu o mare lipsa de energie.De atunci nu mai am nici un chef de viata. Daca a experimentat cineva astfel de simptome si m ar putea ajuta as fi recunoscator.Mentionez ca mi am facut niste analize de sange, dar doar pentru fier si calciu si au iesit normale.Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| razvan_3732 a răspuns:

Nu de mult timp am vazut un documentar cu o persoana care dupa un concert puternic a ramas cu o problema la urechea interna care are legatura cu echilibrul si miscarea de rotatie a capului.Trebuie sa consulti un medic ORL cat mai rapid.

| rolly3342 a răspuns:

Muahahaha concert rock \m/

| aalyn21 explică:

Marius cozma, m ai cam speriat cu anevrismul cerebral, dar daca totusi as avea cum ar evolua? deja au trecut peste 3 saptamani.la medic nu prea am cum sa ma duc ca nu mai sunt asigurat, si niste teste complete banuiesc ca ar costa destul de mult...

| mariuscozma a răspuns:

Sa n-ai vreun anevrism cerebral.