| LovelyPie a întrebat:

De cateva zile am o stare de ameteala si greata si ma curpinde un val de caldura in corp pe care nu-l suport desi afara sau unde ma aflu nu este foarte cald, imi transpira mainile si picioarele si mi se racesc. Peste maxim o jumatate de ora imi trece si ma simt bine. Ma simt obosita si epuizata desi nu fac efort. Oare ce poate fi? In primavara mi-am facut niste analize de sange si aveam lipsa mare de calciu. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tot ce se poate sa fie cadere de calciu, magneziu si acum

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.Din ceea ce ne-ai spus tu, nu prea stiu ce ai putea sa ai big grin.Dar eu cred ca este o lipsa mare de calciu si magneziu.Iti recomand urmatorul medicament:Calciu+Magneziu+D3 de la BIOFARM.Asa se numeste medicamentul.Am luat si eu, dar aveam alte simptome cand am avut lipsa de calciu si magneziu.Iti recomand, de asemenea, sa mergi si la medicul de familie.Acesta te va lamuri in legatura cu starile tale.Bafta,si sper ca raspunsul meu te-a ajutat.