| florinn2008 a întrebat:

Salut! Am 13 ani si as vrea sa-mi cumpar un vape. Primul si ultimul, vreau doar sa incerc. Voi avea probleme de la 150 de pufuri? Va rog sa nu-mi lasati comentarii rautacioase, doar vreau sa aflu un raspuns. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabriel2004o a răspuns:

Așteaptă macar la 18 ani ca ești în creștere și perioada asta conteaza
Și da te poți trezi cu probleme serioase pe viitor

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti zapacit rău de tot la varsta ta ar trebui sa te preocupe scoala nu tigara electronică, parintii tai stiu ce vrei tu sa faci? Le ai spus si lor?

| sierra1 a răspuns:

"Am 13 ani si as vrea sa-mi cumpar un vape...nu-mi lasati comentarii rautacioase"

adică vrei incurajări?

| LostForForever a răspuns:

Vei avea probleme de sănătate serioase mai bune i-ați ceva bun de bani ăia