| Heythere a întrebat:

Saluut :d. Stiti seriale cu fantome? In afara de Ghost Whisperer. Si nu, nu sunt vreo ciudata care e disperata dupa fantome. Pur si simplu imi place sa vizionez chestii de genu. happy Va rog sa nu lasati comentarii rautacioase daca nu aveti vreun raspuns. Multumesc anticipat happy.

11 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

„Masters of Horror" și „Supernatural" sunt niște seriale extraordinare, dar nu este vorba strict NUMAI despre fantome.
Acestea cuprind doar povești despre spirite: A Haunting, Ghost Hunters, Ghost Detectives, My Ghost Story, Scariest Places on Earth, Most Terrifying Places in America, Unexplained Mysteries.
Vizionare plăcută!

| AikkoxD a răspuns:

Ar mai fi ăla de vineri seara de la 10, fenomene stranii.
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-fantome/
http://www.cinema8.ro/filme-cu-fantome-top-15-filme-cu-fantome/

Ai aici pe alese + descriere. Am văzut majoritatea şi ţi le recomand.

| Heythere explică (pentru AikkoxD):

Si eu ma uit la Fenomene Stranii. Multumesc :*!

| DarkRoses a răspuns:

Supernaturalwinking si eu iubesc chestiile asteawinking

| Heythere explică (pentru DarkRoses):

Ma bucur ca si tie iti plac. Multumesc :*!

| SAMM0603 a răspuns:

Si mie imi plac. Te sfatuiesc sa te uiti la A Haunting (Fenomene stranii). Daca vrei te pot ajuta cu episoadele. Iti dau episoadele care mi-au palcut mie cel mai mult. Le stiu pe toate. Doar lasa-mi id tau.happy

| Heythere explică (pentru SAMM0603):

Si eu ma uit la fenomene stranii love struck.Dar uneori uit. iti las id'u pe privat :d.

| lolododo a răspuns:

Stiu cateva: Ravenswood(10 ep dar sunt misto);; American horror;

| yutts a răspuns:

Si mie imi plac filmele cu fantome. happy Un exemplu, ' Bloody Night '. E super filmul, dupa ce s-a terminat tremuram. laughing)
Sper sa-ti placa, vizionare placuta ^^.

| Heythere explică (pentru yutts):

Oo bun laughing. Desi astea foarte infricosatoare mi'ar placea sa le vad cu cineva. eu caut un serial. sa'mi mai ocup timpul. Dar iti multumesc >big grin