| DeleteMarker a întrebat:

Salut, am 15 ani... Stie cineva cum as putea creste in inaltime, sunt cel mai mic baiat din clasa si ma deranjeaza mult asta. Vreau sa stiu daca pot sa cresc in inaltime, daca DA doresc explicatii si anumite exercitii. (Parintii mei sunt de statura joasa.)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OnNo a răspuns:

Inotul te ajuta sau chiar si baschetul

| DeleteMarker explică (pentru OnNo):

Stiu asta, inot cit pot, iar basket mai joc din cind in cind. Dar inotul il practic aproximativ de 2 ori pe saptamana. altceva?