| onlyforme a întrebat:

Salut am 17 ani 1, 78 cm, 61 kg si vreau sa imi cumpar steroizi si sa imi injectez in muschi pentru a avea o forma frumoasa a corpului dar nu prea stiu e riscant? Astept raspunsuriwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, foarte riscant. In primul rand ca risti probleme serioase de sanatate, plus impotenta care insoteste intotdeauna consumul de steroizi. Iar muschii cu steroizi vor tine cateva luni, dupa care vor incepe sa atarne

4 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Stai cuminte

| Plague a răspuns:

Crede-ma ca nu vrei. Iti pui sanatatea fizica in pericol. Risti sa dai niste forme de-a dreptul infecte muschilor, si pe deasupra steroizii duc la impotenta. Nu cred ca vrei sa fii impotent, nu?laughing. Uite ce iti recomand eu: apuca-te de sala, sau daca nu iti permiti fa exercitii acasa. Eu fac zilnic abdomene pana la epuizare (pana nu ma mai pot ridica). Tu poti sa faci flotari, tractiuni, si sa iti cumperi niste greutati (nu au nu stiu ce preturi, sigur iti permiti, si daca trebuie sa strangi 2-3 alocatii). Si incearca sa iei putin in greutate. Nu e bine sa fii gras, dar ca baiat, la 17 ani doar 60 de kile e la limita penibilului. Multa bafta si spor la exercitii

| SpaNu88 a răspuns:

La 17 ani sa iei stero mi se pare cea mai mare prostie. corpul tau are hormoni din abundenta, poti pune o masa musculara foarte usor plus ca nici nu esti documentat! sa incepi un ciclu cu stero trebuie sa stii multe chestii, altfel dupa aceea vei vedea ca esti mai slab ca inainte. Nu ma intereseaza ce vrei de la viata dar ma faci sa cred ca esti putin cretinwinking