| goldenbullet a întrebat:

Spuneti-mi niste steroizi buni sub forma de pastile. Nu doresc raspunsuri de genul sa nu iau. Vreau sa stiu si reactiile lor. Dupa ce ma las de luat ce trebuie sa fac sa nu mi se lase muschii? Dau funda

Răspuns Câştigător
| sweetphilosophy a răspuns:

Efectele negative pot fi: infectii, reactii alergice, rupturi de tendoane, decolorarea pielii, slabirea oaselor, acnee, viziune intetosata, glaucoma, vanatai usoare, insomnii, tensiune mare, apetit crescut, cresterea accelerata a parului, slabirea muschilor, stari de agitatie, diabet, infertilitate/impotenta.

Cu steroizii iti maresti doar masa corporala si atat. Nu o sa iti creasca si forta efectiv, pentru ca muschii nu o sa aiba efectiv tesut musculos mai puternic si rezistent, de unde pot deriva si rupturile de muschi (spre exemplu te vezi cu muschi pe tine si te pui sa ridici ceva foarte greu si pop, aia-i).

Parerea mea personala e ca nu se merita, ce obtii intr-o luna de steroizi poti obtine foarte usor cu o ora de sala pe zi in cateva luni. si macar asa ai si puterea fizica efectiva

| Cosmin86 a răspuns (pentru sweetphilosophy):

Cu steroizi iti creste forta FOARTE MULT, mai documenteaza-te copil mic.

Chestii de genul "muschi fara forta" = aberatie de copii mici.

Ai zis bine efectele secundare, dar ai dat cu batul in balta la faza cu "forta".

| goldenbullet explică (pentru Cosmin86):

Ce steroizi imi recomanzi?

| Cosmin86 a răspuns (pentru goldenbullet):

Pentru ce concurs vrei? Culturism sau strongman?

| goldenbullet explică (pentru Cosmin86):

Nu vreau pentru concurs. Vreau pentru mine. Antrenorul de la sala a luat steroizi si se mentine bine. Doar asta vreau sa stiu. De care sa iau. Danabol este slab din cate am auzit‚ as fi luat naposim dar imi ies cosuri cica

| Cosmin86 a răspuns (pentru goldenbullet):

Mda, vrei stero ca sa te dai mare pe strada, interesant...

Cati ani de sala ai? Ce alimentatie ai?

| goldenbullet explică (pentru Cosmin86):

Eu ti-am cerut doar ceva exemple. Si nu ca sa ma da mare. Ce fac‚ fac pentru mine

| Cosmin86 a răspuns (pentru goldenbullet):

Si eu te-am intrebat cati ani de sala ai si ce alimentatie ai.

Ca steroizii nu se iau dupa DOAR 6-7 ani de sala, cu o alimentatie de COPIL MIC, cum au 90 % din site-ul asta.

CUM o sa fi in stare sa iei steroizi, daca nu esti in stare sa ai o alimentatie buna? ( alimentatie buna = 5 ani de nutritie )

Copii mici si firavi, vor ei steroizi pentru ei ca sa ramana firavi!

8 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Trebuie sa fii imbecil sa iei steroizi doar ca sa arati bine, daca nu vrei sa mergi la concursuri lasa steroizii pentru altii.