| Andrei1727937 a întrebat:

Salut. Am 19 ani si 1. 75cm inaltime. Vreau sa mai cresc macar 2-3 cm va rog dati-mi sfaturi cu ce as putea sa fac. Pastile orice. Va rog. sunt disperat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Slabe sperante sa mai cresti la varsta asta, fiindca cresterea este deja incheiata.
Daca ai fii facut sport pe la 14-15 ani macar, ti-ai fi stimulat hormonii de crestere, dar acum, cred ca-i prea tarziu pentru tine.