| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 22 de ani si 15 kg in plus! Ce ar trebui sa fac sa sa fac patratele pe abdomen?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrenhaayes a răspuns:

Iti misti fundul mai des nu mai mananci toate rahaturile

| AvM94 a răspuns:

Mananci regulat, ti o dieta, te pui pe alergat sau te duci la sala.

| mirccmarcc a răspuns:

Sport mult sport si o alimentatie corespunzatoare! pentru inceput poti sa incepi sa alergi sau sa faci bicicletawinking si evident multe mii de abdomene :-D