| NicOoleta a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac patratele la abdomen? ma ocup cu sportul de 4 ori pe saptamana cam cite 2 ore, ce ar trebui sa mai fac ca sa am patratele?

6 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Abdomene sa le faci regulat si sa mananci corect

| powergirl a răspuns:

La fete e altfel decat la baieti mai reu de obtinut ca fizicul fetelor e atlfel facut nu sa arate patratele ci sa atare bine, frumos conturat se poate si la fete patratele dar mai greu fa mai mult abdomene sau cere sfatul unui intructor de fitness te va ajuta el cu detalii

| cupydo0n a răspuns:

Trebuie sa antrenezi foarte mult abdomenul pentru a obtine patratele, cu atat mai mult cu cat esti femeie pentru ca o sa trebuiesca un efort mai mare decat la barbati.
Cel mai bine ar fi sa te consulti cu un antrenor de fitness ca sa iti spuna exact cam ce antrenament ar trebui sa urmezi dupa corpul pe care il ai si sa ai mare grija la partea alimentara.

Bafta.

| RotaruAlexSmile a răspuns:

Sa manici corect si sa faci in fiecare zi cate 2 ore jumatate happy

| MegaAlex a răspuns:

Incearca pe langa sport sa tii si o dietawinking