| Eugenia19 a întrebat:

Salut.am 70 kg si 1, 68. Vreau sa slabesc pina la 50 kg. Daca maninc timp de 1 saptamanâ numai mere si apa...slabesc? Nu voi avea probleme cu sanatatea? Iar daca stiti vre-o dieta, recomandatimi-o va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fitnessfree a răspuns:

ESTI GRAS? Vrei sa slabesti? Intra pe skype sau messenger: fitness_free si slabesti garantat prin exercitii.

| хулиганка1234567890 a răspuns:

Asculta iti spun o dieta cu care eu am slabit 20 de kg
deci in primul rind nu trebuie sa te gindesti la acest lucru
in al doilea rind nu maninci imic dupa ora 6
in al treilea nu mai maninci minacare cu multa grasime cartofi prajiti, ceva mici care mama ii face etc
in al patrulea nu trebuie sa te fortezi cu exercitii fizice doar 2-3 ori pe saptamana
EU deexemplu cred ca tu si fara dieta esti foarte simpatica si draguta
sper ca am fost de ajutor papa